Twoje baśniowe JA na zamówienie

Idziesz przez pradawny las...

Wokół panuje cisza. Otaczają Cię drzewa tak stare, że samo patrzenie na nie zdaje się być wielkim zaszczytem. Stawiasz kroki powoli i ostrożnie, ponieważ do Twych uszu dociera każdy, nawet najdrobniejszy szelest spod Twoich stóp. Dźwięki szybko znikają, nie pozostawiając po sobie śladu.

Wiesz, dokąd idziesz. Wiesz, że Twoja ścieżka prowadzić będzie przez doświadczenia wzbudzające wszystkie możliwe uczucia. Wiesz, że czekają Cię wyzwania wymagające aktów heroizmu.

Jednak ponad wszystko wiesz, że idziesz ku swemu przeznaczeniu. Tam, gdzie idziesz jest piękno, jakiego nie było jeszcze dane Ci poznać, a Twoja wiara w istnienie tego piękna jest silniejsza niż strach przed nieznanym.

Spójrz przed siebie, wyobraź sobie, że przeszywasz gęstwinę lasu swoim sokolim wzrokiem. Co jest dla Ciebie tym cudem, do którego wytrwale zmierzasz? Co wprawia w ruch Twoje nogi? Bo nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że kroczysz bez celu lub że idziesz ku swojej zgubie, to właśnie w tym bezcelu lub zgubie może kryć się skarb.

Spójrz w prawo, czy idzie u Twego boku jakieś zwierzę? Czy jakaś osoba lub istota? Czym dla Ciebie jest? Czy to Twój przewodnik? A może za swoje towarzystwo masz po prostu siebie? 

Spójrz w lewo, czy jest tam ktoś lub coś, co chce Cię powstrzymać przed dalszą wędrówką? Jeśli tak, to czy ma to formę lub postać? Co do Ciebie mówi? I jak Ty na to reagujesz?

Tak, to Ty jesteś głównym bohaterem tej powieści i każda postać biorąca w niej udział ma dla Ciebie jakieś znaczenie. Nic nie dzieje się bez przyczyny, nic nie pojawia się w Twojej wyobraźni przypadkowo.

Czas utrwalić wizerunek Twojej własnej baśni na papierze

Jeśli:

  • Scenariusze takie jak powyższy wywołują w Tobie pragnienie zajrzenia głębiej w tę dzikość i poznania jej bliżej,
  • chcesz mieć w swoim otoczeniu coś, co będzie Ci przypominało o Twojej wyjątkowej naturze,
  • przemawiają do Ciebie symbole,
  • marzy Ci się, by zobaczyć swój wizerunek na dużym formacie w roli Rusałki, Baby Jagi, Południcy, lub jakiejkolwiek mitycznej postaci,
  • chcesz uhonorować Twoją wyjątkową więź z baśniami i fantastyką.

Twoja magia i moc mogą być uwolnione poprzez spersonalizowany obraz. Razem odnajdziemy je w Tobie i uwieńczę je na rysunku.

Czego możesz się spodziewać?

Rozpoczęcie mojej pracy nad obrazem poprzedza rozmowa przez Skype, podczas której chcę poznać Ciebie, Twoje moce i Twoje baśniowe preferencje. Jeśli masz potrzebę się do niej przygotować, możesz to zrobić, ale nie musisz 🙂 

Czas pracy na jeden obraz to kilka tygodni. Pozwalam temu procesowi pracować we mnie w swoim tempie. 

Doboru materiałów dokonam indywidualnie spośród: kredek, cienkopisów, markerów, farb akrylowych, farb akwarelowych, nadających się do malowania i wydobycia kolorów prezentów od natury, oraz płótna, kartonu, papieru.

Usługa NIE JEST dla Ciebie, jeśli oczekujesz hiperrealistycznego odwzorowania zdjęcia.

DSC_0641

Dopełnij swoją przestrzeń magią

Twoje Baśniowe Ja na zamówienie, w tym:

  • Spotkanie na Skype
  • Interpretacja uzyskanych informacji o Tobie pod kątem obrazu
  • Wykonanie obrazu – format A2 lub zbliżony

3 500 zł

(wysyłka płatna oddzielnie)

 

“Baśnie, mity i legendy dają nam zdolność rozumienia, która tak wyostrza wzrok, że dostrzegamy ścieżkę przetartą przez pierwotną naturę i podążamy nią. Wskazówki zawarte w takich opowieściach i legendach dodają pewności, że ścieżka się nie urwie, nie zaniknie, ale będzie prowadzić coraz dalej i dalej, do głębokiej mądrości.

Szlak, którym wszystkie podążamy, to szlak dzikiej, przyrodzonej nam instynktownej Jaźni.”

Clarissa Pinkola Estes, Biegnąca z wilkami

Kim jestem?

Nazywam się Paulina Śliwa i opowiadam baśniowe historie rysunkami i słowami. Codziennie przekonuję się o mocy, jaką niosą z sobą baśnie i przeróżne opowieści nasycone magią. Dopóki opowieść zawiera element magii i tajemnicy, to nie ma dla mnie znaczenia, czy jest to mit grecki, przypowieść biblijna, podanie słowiańskie, film Disneya, czy powieść Tolkiena. Przez całe życie doświadczałam, że takie historie mają transformującą moc. Nie tylko uczą jak być dobrym człowiekiem, ale przede wszystkim docierają do takich miejsc w nas, które żadnymi przyziemnymi słowami nie zostałyby dotknięte. Poruszają w nas takie części, które odsłaniają to, co potrzebuje być zauważone. Czasem jeden cytat, jedna fraza z baśni potrafi zmienić czyjąś wrażliwość i postrzeganie różnych spraw.
 
Świat mitów i baśni, podobnie jak rysunek, towarzyszyły mi od dzieciństwa. Obie te pasje przez długi czas postrzegałam jako “nietrafiony” prezent od Siły Wyższej 🙂 Nie rozumiałam, dlaczego moje zainteresowania są TAKIE. Dlaczego nie mogę się interesować czymś bardziej przyziemnym. Teraz z największym szacunkiem patrzę na to, co mam do zaoferowania Światu i z radością wychodzę z moją wiadomością. 
 

Wszyscy jesteśmy magią. Nasz świat to baśń, a wyobraźnia została nam dana po to, by z niej korzystać. Bo fantazjowanie w gruncie rzeczy jest zalążkiem rzeczywistości, którą sobie sami budujemy.

20220615153551389-1

Kontakt:

9

Inne produkty

Jeśli chcesz zakupić podpisaną przeze mnie kopię, zapraszam do mojego sklepu internetowego.

 

Nie widzisz swojej ulubionej pracy? Daj mi znać! Zobaczymy co da się zrobić 🙂

Jako wyraz docenienia mojej pracy, możesz również wesprzeć mnie na Patronite.